Kütahya ' da ' İçindeki Girişi Harekete Geçir ' paneli ' . . .

Tunaydin 22.11.2011 94
Haber

   Global Girişimcilik Haftası etkinlikleri kapsamında , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( TOBB ) Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu ( KAGİK ) organizasyonu ile İçindeki Girişimciyi Harekete Geçir " konulu panel düzenlendi . KÜTAHYA ( İHA ) - Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen , katılım ve ilginin yoğun olduğu panele , DEİK TürkMısır İş Konseyi ve TOBB Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu BaşkanıKAGİDER Kurucu Üyesi Zuhal Mansfield ile BRN Yatak Baza Ev Tekstil Ltd . Şti . Genel Müdürü ve Kayseri Sanayi Odası İlk Kadın Meclis Üyesi Berna İlter konuşmacı olarak katıldılar .

 

    ANGİKAD ( Ankara Girişimci İşkadınları ve Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Erol ' un moderatörlüğünü yaptığı panele , Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve eşi Gülsüm Güral , Meclis Başkanı Nihat Delen , Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmet Özotraç , TOBB Kütahya Genç Girişimciler İl Kurulu Başkanı Mustafa Telli , Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Sevim Güral Olgun ve kurul üyeleri ile diğer davetliler katıldı .

 

     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( TOBB ) Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu ( KAGİK ) Başkan Yardımcısı Naime Göker Ekim yaptığı konuşmada , Global Girişimcilik Haftası ve TOBB Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu ' nun ( KAGİK ) faaliyetleri hakkında bilgiler verdi . " KADINLAR İŞ DÜNYASINDA ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMELİ " Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ise yaptığı açılış konuşmasında , kadınların ekonomideki gücünden bahisle , katıldıkları faaliyetlere daha fazla değer kattıklarını belirtti . Güral , kadınların iş dünyasında önemli görevler üstlenmelerini arzu ettiğini ve başarı sağlayacaklarına olan inancının tam olduğunu ifade etti . Sevim Güral Olgun başkanlığındaki TOBB Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu ' nu ( KAGİK ) çalışmalarından dolayı tebrik etti .